

Wymiary 77×248×179 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4979,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna lewostronna z beżowej skóry bawolej. Ponadczasowa klasyka. 3 zagłówki z funkcją relax - szer. 248 x gł. 179 x wys. 77 cm - SALVI
| Szerokość: | 248 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 179 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Funkcje | Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Skóra |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
85×220×143 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Nowoczesna, lewa, skandynawska
W magazynie
79×280×233 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, prawa, lewa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, drewniana, wysoka
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Nowoczesna, uniwersalna, retro
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
150×250×75 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, skandynawska
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, lewa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis