

Wymiary 93×273×182 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4859,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna rozkładana z beżową tapicerką. Wbudowana skrzynia do przechowywania. Zdejmowane pokrowce poduszek oparcia - szer. 273 x gł. 182 x wys. 93 cm - TRIMALDI
| Szerokość: | 273 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 182 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, z poduszkami, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, z poduszkami
W magazynie
Nowoczesna, z poduszkami, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
53×60×83 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, drewniana, japandi
W magazynie

Prawa
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, do codziennego użytku
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie

Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, drewniana
W magazynie
Drewniana, lewa, niska
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, z poduszkami, lewa
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, drewniana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis