
282,19 zł
Szafka łazienkowa słupek SICELA, 28 x 33 x 168 cm
Stojąca, wysoka, na nóżkach
W magazynieWymiary 59×60×46 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 939,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka łazienkowa wisząca pod umywalkę YANGRA – kolor: szary antracytowy i naturalny dębowy – nowoczesna szafka łazienkowa – 2 szuflady soft close z uchwytami i elementami z drewna dębowego – pojedyncza umywalka – 60 × 46 × 59 cm (dł. × szer. × wys.)
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 59 cm |
| Mocowanie szafki łazienkowej | Wiszące |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |

Stojąca, wysoka, na nóżkach
W magazynie
13×37×94 cm, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis




Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis