

Wymiary 85×170×94 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5039,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 3-osobowa rozkładana typu express z tkaniny Szary - Materac piankowy 18 cm - CALIFE - Miejsce do spania 140 cm - Dł.170 x Szer.94 x Wys.85 cm
| Szerokość: | 170 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Czerwona |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
75×116×60 cm, dwuosobowa, skórzana
W magazynie
Trzyosobowa, głębokość, retro
W magazynie
38×56×103 cm, dwuosobowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynieDostawa gratis
76×136×72 cm, dwuosobowa, na nóżkach
Dostawa gratis
Trzyosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, retro, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, retro
W magazynie
65×124×68 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Wysoka
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna, trzyosobowa, drewniana
W magazynie
Rozkładana, retro, wysoka
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Trzyosobowa, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, głębokość, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Głębokość, retro
W magazynie
96×214×97 cm, rozkładana, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Rozkładana, drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, japandi
W magazynie
85×170×94 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, japandi
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis