

Wymiary 95×195×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4719,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 3–osobowa LORETO, rozkładana typu express, ze sztruksu w kolorze beżowym – powierzchnia do spania 140 × 195 cm – materac piankowy o grubości 14 cm – wymiary 195 × 90 × 95 cm (szer. × gł. × wys.)
| Szerokość: | 195 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 95 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

90×195×95 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
90×215×95 cm, rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, wysoka
W magazynie
Rozkładana, drewniana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie

Skórzana, materiałowa, eko skóra
W magazynie
Dwuosobowa, drewniana, z poduszkami
Dostawa gratis


Trzyosobowa, skórzana, drewniana
Dostawa gratis
78×220×100 cm, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, trzyosobowa, wysoka
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, z poduszkami, rustykalna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
Dostawa gratis
Nowoczesna, skórzana, retro
W magazynie
Rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
57×44×118 cm, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis


Skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, trzyosobowa
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis