

Wymiary 76-86×59×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 479,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krzesło biurowe PEGA - Regulowana wysokość. Struktura: welur i chromowany metal. Kolor : różowy. Styl : Urokliwy Vintage. Wymiary: Dł. 59 x Gł. 60 x Wys. 76/86 cm. Wysokość siedziska 44/54 cm. Glamour i komfort to słowa kluczowe krzeseł biurowych PEGA!
| Szerokość: | 59 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 76-86 cm |
| Rodzaj kółek | Plastikowa |
|---|---|
| Rodzaj krzesła biurowego | Krzesła obrotowe |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Różowa |
| Producent | Vente-unique |

Skórzana, materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Głębokość
Dostawa gratis
Skórzana, materiałowa
W magazynie
Skórzana, materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Skórzana
W magazynie

Krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Skórzana
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Plastikowa, siatka
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Skórzana, materiałowa
W magazynie

Materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie
Medyczna, plastikowa, siatka
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Eko skóra
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie
Plastikowa, siatka
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, krzesła obrotowe
W magazynie

Materiałowa, głębokość
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, siatka
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynie

Skórzana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis




Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis