

Wymiary 85×198×160 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna dwustronna, prawo- lub lewostronna, szara melanżowa tapicerka i drewniane nogi, wąskie podłokietniki - BARTOLOME. Wym.: szer. 198 x gł. 160 x wys. 85 cm.
| Szerokość: | 198 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 160 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis