








Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 41 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z mikrosatyny Mikrosatyna to delikatna, gęsto tkana tkanina z mikrowłókien, która wyróżnia się swoją miękkością, lekkością i gładką powierzchnią. W dotyku jest miękka i przyjemna, swoim wyglądem przypomina luksusowy satyn, ale jest znacznie praktyczniejsza w utrzymaniu. Pościel jest przewiewna, dobrze odprowadza wilgoć i jednocześnie łatwo utrzymuje się w czystości – szybko schnie, nie trzeba jej prasować, a po wielu praniach zachowuje kolory i kształt. Mikrosatyna jest odpowiednia również dla alergików, ponieważ zapobiega osadzaniu się kurzu i roztoczy. Materiał 100% mikrofibra Gramatura: 95 g/m2 Kolor Żółty Pomarańczowy Czerwony Brązowy Właściwości Nowoczesny motyw w kratkę z paskami Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1 raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 40 - 60 °C (według etykiety producenta) Przed powieszeniem w rozłożeniu na mokro Pościeli nie trzeba prasować Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościeli starannie wypierz Pościel należy prać oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybrać delikatne wirowanie Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Mikrofibra, Satyna |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Nowoczesny |
| Bez prasowania | Tak |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Paski, Kostki |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 40 - 60 °C |
| Gramatura | 95 g/m2 |
| Waga | 0,7 kg |

Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana, guziki
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, kropki, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
160×220 cm, kwiaty
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie