




















Wymiary 140×201-300 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% poliester Metalowe kółka Taśma marszcząca Kolor Brązowy Wymiary Szerokość: 140 cm Wysokość: 270 cm Średnica kółka: 4 cm Szczegóły Materiał welurowy Łatwe nakładanie na drążek dzięki metalowym kółkom lub taśmie marszczącej Zalecana temperatura prania: 30 °C Nie wybielać Nie suszyć chemicznie Nie suszyć w suszarce
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 201-300 cm |
| Styl | Industrialny |
|---|---|
| Metraż | Sztukowe |
| Rodzaj | Zaciemniający |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał | Poliestr |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Zawieszanie | Taśma z wiązaniami |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| System zawieszenia | Taśma, Metalowe pierścienie |
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Długość | 201 - 300 cm |
| Przepuszczalność światła | Przyciemniane |

101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
150×220 cm
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
150×220 cm
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, industrialna
W magazynie
140×1 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca
W magazynie
Zaciemniająca, jednokolorowa, sztukowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
140×201-300 cm, zaciemniająca, jednokolorowa
W magazynie











17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie