
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
-8 %343,14 zł
370,99 zł

Beżowy dywan odpowiedni do prania 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
-6 %523 zł
554 zł

Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
-8 %340,56 zł
370,99 zł
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 299 zł do 340,56 zł :
Historia cen
- 14.05.2026 - 269 zł
- 14.04.2026 - 269 zł
- 1.04.2026 - 320 zł
- 28.03.2026 - 273,62 zł
- 10.03.2026 - 286,41 zł
- 18.02.2026 - 269 zł
- 14.02.2026 - 287,5 zł
- 29.01.2026 - 269 zł
- 23.01.2026 - 287,5 zł
- 21.09.2025 - 269 zł
- 12.09.2025 - 281,5 zł
- 29.08.2025 - 305,5 zł
- 15.08.2025 - 281,5 zł
- 14.05.2026 - 269 zł
- 14.04.2026 - 269 zł
- 1.04.2026 - 269 zł
- 28.03.2026 - 269 zł
- 10.03.2026 - 269 zł
- 18.02.2026 - 269 zł
- 14.02.2026 - 269 zł
- 29.01.2026 - 269 zł
- 23.01.2026 - 269 zł
- 21.09.2025 - 269 zł
- 12.09.2025 - 269 zł
- 29.08.2025 - 269 zł
- 15.08.2025 - 269 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Mikrowłókno |
| Długość włosia | 12 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 4.232 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Pompei |
| Wzór | Strukturalny/geometryczny |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1150 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiedni do prania/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków czyszczących/można prać w pralce/nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 30°C/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% mikrowłókno |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Recenzje
Opinie użytkowników
Bardzo przyjemny, piękny ❤️
Dywan wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu, jest przyjemny i w pokoju prezentuje się bardzo organicznie, niczym zenowskie pociągnięcia w piasku.
Podobne produkty

Dywan nowoczesny Pompei 3D Geometria kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei Geometria kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan z wełny z wypukłą strukturą Koli
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Lavo do prania 53351 060x100 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Pompei 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Pompei kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan wewnętrzny/zewnętrzny Lyla
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wypukłą strukturą i frędzlami Laine
Tkana, tkana ręcznie, gotowa
W magazynie
Dwustronny dywan wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wypukłą strukturą i frędzlami Laine
Tkana, tkana ręcznie, gotowa
W magazynie
Dywan Lavo do prania 53350 050x080 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Doha wstęgi kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Doha 3 D wstęgi kremowy 120 cm x 170 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan z wełny z wypukłą strukturą Koli
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan z wypukłym abstrakcyjnym wzorem ręcznie tuftowany 100% wełny - 160 x 230 cm - Kość słoniowa - CELESTIA
Wełniana, abstrakcyjna, gotowa
W magazynieDostawa gratis
Dywan uniwersalny Nova 3D Geometria kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan uniwersalny Nova 3D Geometria kremowy 80 cm x 150 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Amaro
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Dywan Travero beige/cream 160x230 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan z wypukłym wzorem ręcznie tkany 100% wełny - 160 x 230 cm - 1800g/m2 - Kość słoniowa - AURORA
Tkana, wełniana, tkana ręcznie
W magazynieDostawa gratis
Ręcznie tkany dywan wewnętrzny/zewnętrzny Lyla
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dwustronny chodnik wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, chodniki
W magazynie
Ręcznie tkany chodnik z wełny Amaro
Do pokoju, chodniki, naturalna
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynie
Okrągły dywan z krótkim włosiem Jacob's Ladder
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Kremowo - biały dywan w nowoczesny wzór S1-K64
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Jednokolorowy dywan z geometrycznym wzorem Paloma
Jednokolorowa, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
15 sztuk kremowych samoprzylepnych dywaników na schody S9-M52
Nakładki na schody, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie





