

Wymiary 68-88×312×183 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna z beżową teksturowaną tapicerką. Zdejmowane pokrowce oparcia. Wyściełane siedzisko dla jeszcze większego komfortu. 5-osobowa - szer. 312 x gł. 183 x wys. 68/88 cm - LOPONZA
| Szerokość: | 312 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 183 cm |
| Wysokość: | 68-88 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Uniwersalna
W magazynie
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis