

Wymiary 76×150×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1329,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół do jadalni WINCH - Podstawa: lakierowana płyta MDF - Podstawa: stal nierdzewna - Blat: szkło hartowane 10 mm - Dla 6 osób - Kolor: czarno-biały - Wymiary: szer. 150 × gł. 90 × wys. 76 cm
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Liczba miejsc | Na 6 osób |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Szkło |
| Kolor | Czarno-biała |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, matowa
W magazynieDostawa gratis
76×80×80-240 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

76×80×80-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
75×180-220×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Klonowa, industrialna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
75×80×120 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
75×120×80 cm, drewniana, drewniana
W magazynie
47×90×50 cm, dębowa, matowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
75×80×80 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Industrialna, solidna
W magazynieDostawa gratis
78×80×160-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×80×120-160 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×80×120-160 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, industrialna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
77×70×100 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×80×80-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
77×90×160-260 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×80×80-240 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, klasyczna, retro
W magazynie
76×100×100 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, prostokątna
Dostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis