

Wymiary 117×46×49 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 539,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Komplet 2 stołków barowych SANTOS - Konstrukcja: lite drewno sosnowe - Podstawa: ciemne drewno kauczukowe - Siedzisko i oparcie: mikrofibra imitująca postarzaną skórę - Gęstość siedziska i oparcia: 24 kg/m³ - Wysokość siedziska: 81 cm - Wymiary całkowite: szer. 46 × gł. 49 × wys. 117 cm
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 117 cm |
| Rodzaj drewna | Sosna, Orzech włoski |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane, Drewniane |
| Materiał wypełnienia | Eko skóra, Skóra |
| Zestawy | Tak |
| Rodzaj nóg | Cztery nogi |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
109×46×56 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, materiałowa

95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, metalowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
101×56×61 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
99×60×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Skórzana, materiałowa, zestawy

Tapicerowana, metalowa, industrialna
W magazynie
95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
101×56×61 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
94×55×57 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
99×48×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
90×51×54 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
109×46×56 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie


Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
Dostawa gratis
95×50×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
98×46×54 cm, obrotowa, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
104×43×32 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis

Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynie
95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis