
Sofa Modułowa Cardea Tapicerowana, 3-częściowa, Prawa, Rozkładana Tkanina Bouclé W Kolorze Kremowo-beżowym - Sklum
Nowoczesna
W magazynieWymiary 87×285×158 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5129,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna z beżowego teksturowanego weluru. Designerski styl, zaokrąglone kształty i zdejmowane pokrowce oparcia - szer. 285 x gł. 158 x wys. 87 cm - LOUSADO
| Szerokość: | 285 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 158 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna
W magazynie
Z poduszkami, lewa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie
Rozkładana, z poduszkami, niska
W magazynie

Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Na nóżkach, drewniana, lewa
W magazynie
Prawa, drewniana, japandi
W magazynie
Na nóżkach, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Prawa, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Skórzana, drewniana, lewa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Na nóżkach, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Prawa, drewniana, materiałowa
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie
Prawa, materiałowa, wysoka
W magazynie
Nowoczesna, z poduszkami, lewa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Prawa, drewniana, lewa
W magazynie
Na nóżkach, prawa, drewniana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
W magazynie

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis