
Kanapa 3-osobowa z ekspresowym mechanizmem rozkładania z ekoskóry CALITO - Biały - Wymiary miejsca do spania: 140 cm - Materac 22 cm z pamięcią kształtu
85×194×94 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratisWymiary 85×194×94 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4869,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz tę kanapę 3-osobową z ekspresowym mechanizmem rozkładania Wymiary miejsca do spania: 140 cm - Z ekoskóry - Biały - Materac 16 cm - Wymiary: dł. 194 x szer. 94 x wys. 85 cm - CALITO
| Szerokość: | 194 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 94 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Do codziennego użytku | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Materiał tapicerski | Eko skóra |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

85×194×94 cm, rozkładana, trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Materiałowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Drewniana, rustykalna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Drewniana, z poduszkami, materiałowa
W magazynie


Skórzana, drewniana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Drewniana, rustykalna, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, industrialna, retro
W magazynie
Skórzana, drewniana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, industrialna, retro
W magazynie
40×59×112 cm, dwuosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Drewniana, z poduszkami
W magazynie


Skórzana, drewniana
W magazynie


Drewniana
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, rustykalna
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis