

Wymiary 140×25×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Słupek łazienkowy wiszący z powierzchnią w paski, kolor matowy biały, dł. 35 × wys. 140 × szer. 25 cm, 3 półki i 1 drzwi rozwierne, nowoczesny, słupek łazienkowy do przechowywania, teksturowany, słupek ścienny – ZEVINI
| Szerokość: | 25 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 140 cm |
| Mocowanie szafki łazienkowej | Wiszące |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj | Wysokie |
| Producent | Vente-unique |

15×37×98 cm
W magazynieDostawa gratis
141×30×30 cm
W magazynie
Wysoka, matowa


Drewniana
Dostawa gratis

Matowa

69×22×47 cm
W magazynieDostawa gratis

16×38×85 cm, dębowa
W magazynieDostawa gratis

60×60×30 cm, drewniana, stojąca
W magazynie
17×30×103 cm
W magazynieDostawa gratis

9×39×77 cm, wisząca
W magazynieDostawa gratis
17×26×103 cm, wysoka
W magazynieDostawa gratis
32×150×47 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
11×36×80 cm
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, głębokość
Dostawa gratis
63×20×78 cm, lustrzana
W magazynieDostawa gratis
11×47×67 cm, wisząca
W magazynieDostawa gratis
19×44×92 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
16×32×85 cm
W magazynieDostawa gratis
Stojąca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca
W magazynie
70×60×20 cm, wisząca, matowa
W magazynie

Lustrzana, głębokość
Dostawa gratis
Stojąca
Dostawa gratis

16×40×100 cm, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Wisząca
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis