

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Patelnia ze stali nierdzewnej Blomsterbergs ma średnicę 26 cm, a dzięki niskiemu brzegowi idealnie nadaje się do łatwego przewracania naleśników. Wykonana jest z satynowanej stali nierdzewnej 3-PLY z aluminiowym rdzeniem, co zapewnia równomierną i wydajną dystrybucję ciepła. Dno o grubości 2,8 mm i wysokości 2 cm jest trwałe i w 100% nadaje się do recyklingu. Idealny wybór dla miłośników naleśników.
| Średnica: | 26 cm |
|---|
| Materiał | Stal nierdzewna, Aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie | Elektryczne, Gazowe |
| Przeznaczone na | Na naleśniki |
| Zestawy | Sztukowe |
| Maksymalna temperatura | 250 °C |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Dodatkowy materiał | Aluminium |
| Materiał rękojeści | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Na naleśniki |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 1.1 kg |
| Jakość | Premium |
| Instrukcja | Odpowiednie na indukcję/nieodpowiednie do zmywarki/odpowiednie do piekarnika |
| Właściwość | Niska |
| Kolor | Srebrny |
| Material | Stal nierdzewna |
| Producent | Blomsterbergs |

Aluminium
W magazynie
Miedziana
W magazynie
Gazowa, z pokrywką, grillowa
W magazynie
Stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
Miedziana
W magazynie


Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
Z pokrywką
W magazynie
Aluminium
W magazynie
Wok, stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
Gazowa, wok, aluminium
W magazynie
Stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
Gazowa, wok, aluminium
W magazynie
Gazowa, na naleśniki, aluminium
W magazynie
Aluminium
W magazynie
Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie

Aluminium
W magazynie
Gazowa, aluminium, elektyczna
W magazynie
Aluminium
W magazynie
Stal nierdzewna, aluminium, indukcja
W magazynie
Z pokrywką
W magazynie

Stal nierdzewna, aluminium
W magazynie

Z pokrywką, na naleśniki, stal nierdzewna
W magazynie
Gazowa, z pokrywką, wok
W magazynie
Stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
Z pokrywką
W magazynie
Gazowa, grillowa, aluminium
W magazynie
Wok, stal nierdzewna, indukcja
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie

⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Do gniazdka
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Zestawy, na kieliszki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wolno stojąca

203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie

Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie