
Zestaw 2 krzeseł z tkaną teksturą i drewnem kauczukowym - Kremowy - LEYADA
84×50×57 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratisWymiary 81×58×58 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 799,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 krzeseł PEGA z podłokietnikami - Materiały: tkanina i drewno bukowe - Kolor: Beżowy - Styl: Urokliwy vintage - szer. 57,5 x gł. 58 x wys. 81 cm - Wys. siedziska: 50,5 cm - Wygodne krzesła PEGA wniosą do twojego wnętrza nutę glamour!
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Styl | Retro |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Buk |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

84×50×57 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro
W magazynie
95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis

33-80×44-49×43-57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×44×43 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×54×55 cm, plastikowa, plastikowa
W magazynie
Drewniana, klonowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis

95×40×45 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
79×51×46 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Drewniana, metalowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, skórzana, metalowa
Dostawa gratis
Materiałowa

86×45×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
85×57×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
80×46×54 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
81×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
85×46×38 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis