

Wymiary 79×280×233 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5489,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna lewostronna rozkładana z beżową teksturowaną tapicerką. Wbudowana skrzynia do przechowywania i 5 regulowanych zagłówków - szer. 280 x gł. 233 x wys. 79 cm - SURDELI
| Szerokość: | 280 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 233 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
|---|---|
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Funkcje | Rozkładane, Regulowane |
| Na nóżkach | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, uniwersalna
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Prawa, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, prawa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
79×280×233 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
76×235×164 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
150×250×150 cm, rozkładana, na nóżkach
Dostawa gratis
Nowoczesna, retro, do codziennego użytku
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, uniwersalna
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Prawa, lewa, uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z poduszkami, uniwersalna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynie
Prawa, nowoczesna, lewa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, lewa
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis