

Wymiary 30×180×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4039,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materac hybrydowy na sprężynach kieszeniowych i pamięć kształtu marki DREAMEA. 7 różnych stref. Wzór pikowany. Obrzeże 3D. Grubość całkowita 30 cm. Podparcie bardzo twarde. Miękka warstwa komfortowa. Stelaż z litego drewna. 180 x 200 cm
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Wypełnienie | Leniwa piana |
|---|---|
| Rodzaj | Sprężynowe |
| Z zdejmowaną powłoką | Tak |
| Twardość | Miękkie, Twarde, Ekstra twarde |
| Liczba stref | 7 |
| Kolor | Niebieska |
| Producent | Vente-unique |

Sprężynowa, twarda, miękka
W magazynieDostawa gratis
80×190 cm, sprężynowa, z zdejmowaną powłoką
W magazynie
170×200 cm, sprężynowa, z zdejmowaną powłoką
W magazynie
17×70×200 cm, sprężynowa, twarda
W magazynie
160×200 cm, sprężynowa, średnio twarda
W magazynieDostawa gratis
21×90×200 cm, medyczna, twarda
W magazynie
24×80×190 cm, sprężynowa, średnio miękka
W magazynie
180×200 cm, medyczna, miękka
Dostawa gratis
26×160×200 cm, sprężynowa, z zdejmowaną powłoką
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, medyczna, miękka
Dostawa gratis

Miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
3
W magazynieDostawa gratis
140×190 cm, sprężynowa, leniwa piana
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm, twarda
Dostawa gratis
Medyczna, składana, miękka
W magazynieDostawa gratis

Twarda, 3, 5
Dostawa gratis

Sprężynowa, leniwa piana, wysoka (21+ cm)
W magazynieDostawa gratis
Miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
Sprężynowa, pianowa
W magazynieDostawa gratis
Twarda, średnio twarda
W magazynieDostawa gratis
150×140×200 cm, twarda, średnio twarda
W magazynieDostawa gratis
Sprężynowa, leniwa piana, 7
W magazynieDostawa gratis
7
W magazynieDostawa gratis
Medyczna, miękka
Dostawa gratis
7
W magazynieDostawa gratis

Medyczna, lateksowa, 3
W magazynieDostawa gratis


Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Skórzana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis