

Wymiary 82×58×59 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 krzeseł z podłokietnikami ELEANA - Welur i czarny metal - Kolor: Szary. Wymiary Dł.58xGł.59xWys.82 cm Wysokość siedziska: 46 cm Kolekcja ELEANA: styl retro staranne wykończenia oraz miękkie i wygodne siedzisko!
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 59 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Retro |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Klon |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Szara |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Metalowa, retro, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, metalowa, klonowa
W magazynieDostawa gratis
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, z orzecha włoskiego

89×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×44×40 cm, drewniana, składana
W magazynie
Tapicerowana, obrotowa, industrialna
Dostawa gratis

112×70×41 cm, nowoczesna, tapicerowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynie
86×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
95×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
82×59×62 cm, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynie
86×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×50×58 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, materiałowa


88×45×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynie
Tapicerowana, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
88×58×58 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Metalowa, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
89×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Termoelektryczna
W magazynieDostawa gratis






Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, szklana, klonowa
W magazynieDostawa gratis