










Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 521,9 zł do 529 zł :
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kolekcja mebli do przechowywania Madrid jest szczególnie atrakcyjna dzięki skórzanym uchwytom, które są obecnie bardzo popularne. Jeśli jednak chcesz uzyskać bardziej klasyczny wygląd, po prostu wybierz okrągłe metalowe uchwyty, które również znajdują się w zestawie.
| Szerokość: | 53 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Rodzaj | Uchylne |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | DK |
| Wysokość nóg | 10 cm |
| Nośność | 18 kg |
| System zamykania | Bez systemu soft close (cichego zamykania) |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał uchwytów | Skóra naturalna/metal |
| Bezpieczne mocowanie do ściany | Tak |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Kolekcja | Madrid |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Materiał nóg | MDF/plastik |
| Powłoka | Folia |
| Rodzaj szafki na buty | Wymaga mocowania do ściany/uchylny |
| Dekor | Mat |
| Materiał | Płyta wiórowa |
| Material | Płyta wiórowa |
| Producent | Tvilum |
Opinie użytkowników
wysokiej jakości płyty i szczegółowa instrukcja montażu. Bardzo ładna i zgrabna szafka
Szafka na buty jest piękna i solidna w stosunku do ceny. Jedynym problemem jest głębokość. Mieściły się w niej tylko mniejsze, wąskie buty... męża nie🙂 W przyszłości kupowałabym minimum 30 cm głębokości.
Myślę, że ta szafka na buty jest świetna – w pomieszczeniu wygląda naprawdę ładnie i nie jest typowa, jak szafki na buty znanej szwedzkiej firmy. Jeśli chodzi o materiał, sprawia wrażenie solidnego, jest dość ciężka i stabilna. Mam tylko jedną uwagę do instrukcji montażu – jest trochę myląca, więc proszę uważać i postępować dokładnie według numerów, ponieważ strony są pomieszane.
Wysokiej jakości i ładne wykonanie. Złożenie szafki nie stanowiło problemu.


118×60×24 cm, uchylny stolik

20×44×118 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
42×10×38 cm
W magazynieDostawa gratis
141×81×26 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
23×38×100 cm
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
12×45×132 cm
W magazynieDostawa gratis
18×60×78 cm, uchylny stolik, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
17×42×118 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

85×70×17 cm, szafkowa, uchylny stolik
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
W magazynie



85×140×19 cm, wisząca, dębowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, z ławką
W magazynie

Metalowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie