










Wymiary 199×78×33 cm
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 1473 zł do 1529 zł :
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kolekcja mebli do przechowywania Madrid jest szczególnie atrakcyjna dzięki skórzanym uchwytom, które są obecnie bardzo popularne. Jeśli jednak chcesz uzyskać bardziej klasyczny wygląd, po prostu wybierz okrągłe metalowe uchwyty, które również znajdują się w zestawie.
| Szerokość: | 78 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 199 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | DK |
| Wysokość nóg | 10 cm |
| Nośność | 30 kg |
| Waga | 54.5 kg |
| System zamykania | Bez systemu soft close (cichego zamykania) |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Materiał tylnej części | Płyta pilśniowa |
| Materiał uchwytów | Skóra naturalna/metal |
| Bezpieczne mocowanie do ściany | Tak |
| Certyfikaty i normy | FSC Mix |
| Kolekcja | Madrid |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Właściwości | Z drzwiami/na nóżkach/z półką/regulowana wysokość półek/z szufladami |
| Materiał nóg | MDF |
| Powłoka | Folia |
| Dekor | Mat |
| Materiał | Płyta wiórowa |
| Kolor | Szarobeżowy |
| Material | Płyta wiórowa |
| Producent | Tvilum |

Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Szklana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Szklana, drewniana, rustykalna
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie

Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Szklana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Retro
W magazynie
Szklana, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, dębowa, industrialna
W magazynie
156×103×38 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis

Drewniana
W magazynie
Szklana, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Szklana, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, industrialna
W magazynie

Szklana, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, nowoczesna, prowansalska
W magazynieDostawa gratis
Szklana, drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, z orzecha włoskiego, głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynieDostawa gratis
Szklana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Szklana, drewniana, matowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna, industrialna
Dostawa gratis
Szklana, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Dębowa, industrialna
W magazynie
Dębowa, z oświetleniem
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, prostokąt
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie