









Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancka narzuta na krzesła z kolekcji Sento marki RESTILO nadaje Państwa wnętrzom ponadczasowy wygląd i komfort. Dzięki klasycznemu stylowi i obiciowi w nowoczesnym odcieniu beżu z łatwością dopasuje się do różnych rodzajów wnętrz – od tradycyjnych po nowoczesne. Powierzchnia obicia jest aksamitnie gładka, co podkreśla jego stylową prostotę i tworzy wyrafinowane wrażenie.Pokrowiec jest wykonany z wysokiej jakości materiału składającego się z poliestru i elastanu, dzięki czemu jest elastyczny, dopasowuje się do kształtu i jest przyjemny w dotyku. Gumowa wykończenie tkaniny zapewnia, że pokrowiec dobrze przylega do konstrukcji krzesła bez konieczności zapinania. Główne zalety produktu: elastyczny i miękki materiał o eleganckim wyglądzie uniwersalny odcień pasujący do różnych wnętrz pokrowiec bez zapięcia, łatwy do zakładania i zdejmowaniaParametry i specyfikacja: styl: klasyczny kolor: beżowy wykończenie tkaniny: guma wysokość siedziska: 10 cm wymiary siedziska krzesła 48 x 48 cm, wysokość krzesła 58 cm rodzaj wzoru: gładki sposób zapinania: bez zapięcia
| Kolor | Beżowa |
|---|---|
| Elastyczne | Tak |
| Gramatura | 190 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 6 szt. |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na krzesło |
| Rozmiar | 48 x 48 x 58 + 10 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | Restilo |
Opinie użytkowników
jestem zadowolona
niesamowite, przyjemny materiał
Są elastyczne, bardzo wygodne i miękkie, jestem bardzo zadowolona.

































10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Klasyczna, plastik, zewnętrzna
W magazynie
40×25×41 cm, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie
Okrągła, kamienna, zewnętrzna
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Toppery
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Bambusowa, materiałowa, okna klasyczne
W magazynie

Materiałowa, na nóżkach, tapicerowana
W magazynie


Na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Mobilna
W magazynieDostawa gratis
129×72×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
55×50 cm, z szufladą, industrialna
W magazynie
40×105×65 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
92×75×63 cm, bez kółek, żebrowana
W magazynie