




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Skład: 100% bawełna Gramatura: 170 g/m² Kolor Szaro-beżowy Rozmiary Rozmiar: 180 x 200 cm Właściwości Delikatny i trwały materiał o długiej żywotności Wysoka elastyczność, nie ślizga się i trzyma pewnie Nieprasowalne Obszyte gumką na całym obwodzie prześcieradła Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem dokładnie wyprać prześcieradło Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (według etykiety producenta) Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni W suszarce suszyć na niskiej temperaturze Zawartość opakowania 1 szt. prześcieradło 180 x 200 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Gramatura | 170 g/m2 |
| Z gumką | Tak |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Optymalna wysokość materaca | Do 20 cm |
| Elastyczne | Tak |
| Wersja | Elastyczne, Z gumką |
| Typ | Na łóżko podwójne |
| Waga | 0,9 kg |

Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
140×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, frotowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie