






















Wymiary 82×54×55 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał: Plastik Kolor: Koralowa Wymiary Szerokość: 54 cm Szerokość siedziska: 30–46 cm Szerokość oparcia: 52,5 cm Głębokość: 55 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45 cm Wysokość oparcia: 39 cm Wysokość od ziemi do podłokietników: 65 cm Udźwig: 120 kg Specyfikacja Zestaw jadalniany dla 4 osób Oryginalny kształt oparcia i podłokietników Składane, żeby zaoszczędzić miejsce Plastik nie jest odporny na UV – zalecamy chronić krzesła przed bezpośrednim nasłonecznieniem Odłączane nogi dla łatwego przechowywania po sezonie Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Materiał | Plastik |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Funkcje | Składane |
| Materiał siedziska | Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Typ | Siedzące |
| Zestawy | Zestawy |
| Wygląd oparcia | Perforowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga | 17,6 kg |

82×54×55 cm, plastikowa, z podłokietnikami
W magazynie
82×54×55 cm, plastikowa, z podłokietnikami
W magazynie
82×54×55 cm, plastikowa, z podłokietnikami
W magazynie
Metalowa, sztaplowana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
74×52 cm, sztaplowana
W magazynie

Składana, z podłokietnikami
W magazynie
Składana
W magazynieDostawa gratis

12×74×79 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
105×56 cm, składana, z podłokietnikami
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie

Drewniana, metalowa, z podłokietnikami
Dostawa gratis
97×55 cm, sztaplowana, z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana
W magazynie
82×54×55 cm, plastikowa, z podłokietnikami
W magazynie



Składana, drewniana, z drewna tekowego
W magazynieDostawa gratis

86×57 cm, metalowa, sztaplowana
W magazynie

Składana
W magazynieDostawa gratis

Składana
W magazynieDostawa gratis



Plastikowa, sztaplowana, z podłokietnikami
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie