




Wymiary 80×120×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał MDF laminowana Metal Kolor Czarny / Dekor dąb Wymiary Szerokość: 120 cm Głębokość: 40 cm Wysokość: 80 cm Wysokość nóżek: 20 cm Waga: 33,5 kg Wymiary opakowania: 126 x 61 x 12 cm; 33,5 kg Specyfikacja Komoda z zamykaną szafką, szufladą i otwartą półką Nowoczesna kombinacja kolorów i dekorów w stylu industrialnym Dostarczane w stanie zdemontowanym Wprowadź do swojego domu styl i funkcjonalność dzięki przemyślanemu rozwiązaniu do przechowywania, które łączy w sobie estetykę i praktyczność. Komoda doskonale nadaje się jako elegancki dodatek do salonu, gabinetu lub przedpokoju, a jej kombinacja szafek i otwartej przestrzeni umożliwia dowolne rozmieszczenie dekoracji, książek lub codziennych potrzeb. Dzięki czystemu designowi w czarnym wykończeniu wyróżniają się również minimalistyczne dekoracje, świece lub rośliny, które nadadzą wnętrzu osobisty charakter. Wykorzystaj w pełni każdą przestrzeń i stwórz środowisko, które odzwierciedla Twój styl i potrzeby.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Zamknięcie | Łączone |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Metal, MDF |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Dekor drewna | Dąb sonoma |
| Umieszczenie | Stojące |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Kształt | Równy |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Wielkość | Wąska |
| Ilość wtyczek | 1 |
| System zamykania | Z szufladami i drzwiami |
| Wysokość nóżek | 20 cm |

85×150 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, retro
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna
Dostawa gratis
Dębowa, matowa, z dębu sonoma
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna


Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
83×142×35 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, szufladowa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, łączona
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie