Porównaj ceny od 121,54 zł do 129 zł w 2 sklepach:
Niebieski okrągły dywan odpowiedni na zewnątrz ø 120 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
Wymiary ⌀ 120 cm
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 121,54 zł do 129 zł :
Historia cen
- 28.04.2026 - 109 zł
- 18.11.2025 - 109 zł
- 11.11.2025 - 108,91 zł
- 7.11.2025 - 111,77 zł
- 1.11.2025 - 113,84 zł
- 20.10.2025 - 109,7 zł
- 8.10.2025 - 109,5 zł
- 26.09.2025 - 114 zł
- 16.09.2025 - 116,6 zł
- 12.09.2025 - 114 zł
- 29.08.2025 - 123,5 zł
- 15.08.2025 - 114 zł
- 28.04.2026 - 109 zł
- 18.11.2025 - 109 zł
- 11.11.2025 - 108,81 zł
- 7.11.2025 - 109 zł
- 1.11.2025 - 109 zł
- 20.10.2025 - 109 zł
- 8.10.2025 - 109 zł
- 26.09.2025 - 109 zł
- 16.09.2025 - 109 zł
- 12.09.2025 - 109 zł
- 29.08.2025 - 109 zł
- 15.08.2025 - 109 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Niebieski okrągły dywan odpowiedni na zewnątrz ø 120 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Średnica: | 120 cm |
|---|
Specyfikacje
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
|---|---|
| Twarz | Okrągłe |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Skład i rodzaj materiału | Polipropylen |
| Grubość | 0.3 cm |
| Długość włosia dywanu | Bez włosia |
| Kształt | Okrągły |
| Waga | 1.6128 kg |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Zewnętrzne/wewnętrzne |
| Wykończenie | Heat set |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Pętelkowy (wielopoziomowy) |
| Kolekcja | Giza |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1100 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających |
| Pielęgnacja | Odkurzać regularnie/wycierać wilgotną ściereczką |
| Materiał tylnej strony | Polipropylen |
| Specyfikacja materiału | 100% polipropylen |
| Kolor | Niebieski |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Podobne produkty

Dywan zewnętrzny Giza niebieski 120 cm x 120 cm koło
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan uniwersalny Giza niebieski 120 cm x 120 cm koło
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch srebrny 160 cm x 160 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch szary koło 160 cm x 160 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan uniwersalny Giza szary 120 cm x 120 cm koło
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft błękitny koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft lazurowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, shaggy, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Ottawa kwadraty różowe pastelowe 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan shaggy Sydney morski 80 cm x 250 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan shaggy Sydney morski 80 cm x 250 cm
Do pokoju, chodniki, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft jasny szary 80 cm x 250 cm
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Dywan shaggy Fluffy Super Soft jasno szary 80 cm x 250 cm
Do pokoju, shaggy, tkana
W magazynie
Dywan vintage Marylou zielony 80 cm x 195 cm
Do pokoju, naturalna, skandynawska
W magazynie
Dywan vitage Marylou zielony 80 cm x 195 cm
Do pokoju, naturalna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesny dywan prostokątny E6-L04
Do pokoju, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Relax ramka zielony koło 120 cm x 120 cm
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Dywan zewnętrzny Relax ramka zielony 120 cm x 120 cm koło
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan vintage Marylou szary 80 cm x 195 cm
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Dywan vintage Marylou szary 80 cm x 195 cm
Do pokoju, naturalna, skandynawska
W magazynie
Dywan naturalny jutowy ręcznie tkany Boucle brązowo-szary 160 cm x 160 cm
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Liv
Do pokoju, naturalna, tkana
W magazynie
Klasyczny dywan w odcieniach niebieskiego T8-F26
Do pokoju, naturalna, orientalna
W magazynie
Szaro-beżowy nowoczesny dywan do salonu D4-H65
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Rio miedziano-szary 120 cm x 170 cm
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan dekoracyjny z juty, Ø 80 cm, okrągły
Do pokoju, jutowa, okrągła
W magazynie
Dywan nowoczesny Plus Cegły szaro-czarny 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Plus Mur szaro-czarny 80 cm x 300 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Jeans Jasny Szary Na Balkon 060x100 Prostokąt
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Szary dywan włochacz w azteckie wzory S1-M48
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Szary dywan w geometryczne wzory C1-C42
Do pokoju, nowoczesna, orientalna
W magazynie
Szary nowoczesny chodnik na korytarz na metry B2-S19
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Dywan shaggy Tango trójkąty beżowo-kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, shaggy, naturalna
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Lampa naftowa – Orion
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Zestaw 3 beżowych organizerów Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie



