
Jasnoróżowy dywan odpowiedni do prania 160x220 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
160×220 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
226,94 zł

Kremowy dywan odpowiedni do prania 120x160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
120×160 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
131,74 zł

Kremowy dywan odpowiedni do prania 60x100 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
60×100 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
41,64 zł
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 131,74 zł do 159 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 13,63 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenHistoria cen
- 25.04.2026 - 145,37 zł
- 24.03.2026 - 139 zł
- 10.03.2026 - 131,54 zł
- 3.02.2026 - 139 zł
- 27.01.2026 - 143 zł
- 23.01.2026 - 131,98 zł
- 9.12.2025 - 139 zł
- 1.11.2025 - 132,71 zł
- 20.10.2025 - 128,3 zł
- 8.10.2025 - 128,5 zł
- 26.09.2025 - 132,5 zł
- 16.09.2025 - 135,65 zł
- 12.09.2025 - 132,5 zł
- 29.08.2025 - 143 zł
- 15.08.2025 - 132,5 zł
- 25.04.2026 - 131,74 zł
- 24.03.2026 - 139 zł
- 10.03.2026 - 124,07 zł
- 3.02.2026 - 139 zł
- 27.01.2026 - 139 zł
- 23.01.2026 - 124,95 zł
- 9.12.2025 - 139 zł
- 1.11.2025 - 126,42 zł
- 20.10.2025 - 117,6 zł
- 8.10.2025 - 118 zł
- 26.09.2025 - 126 zł
- 16.09.2025 - 132,3 zł
- 12.09.2025 - 126 zł
- 29.08.2025 - 139 zł
- 15.08.2025 - 126 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Kremowy dywan odpowiedni do prania 120x160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 160 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Długość włosia | 11 mm |
| Grubość | 1.1 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 2.304 kg |
| Długość | 160 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Joy |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1200 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiedni do prania/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/odpowiednie do robotów sprzątających/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Nie wyżymać/odkurzać regularnie/nie można suszyć w suszarce/nie używać chemicznych środków wybielających/można prać w pralce/prać w temp. 30°C/nie prasować/nie używać chemicznych środków czyszczących |
| Materiał tylnej strony | Filc |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Recenzje
Opinie użytkowników
Moje dzieci uwielbiają robić na nim aniołki z dywanu. Wygląda bardzo dobrze w naszym salonie i jest łatwy do czyszczenia. Nawet przy trójce dzieci nie żałuję zakupu ze względu na łatwość utrzymania czystości :)
Podobne produkty

Dywan pluszowy Sky kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan pluszowy Sky kremowy antypoślizgowy do prania 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynie
Dywan pluszowy Joy kremowy 60 cm x 100 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan z wełny z krótkim włosiem Jadie
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Minimalistyczny kremowy dywan Tacoma
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan z wełny Kadey
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Lora
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny Zayne
Tkana, wełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny z krótkim włosiem Gwyneth
Tkana, wełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Kremowy nowoczesny dywan shaggy 120x170 N7-L93
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dwustronny dywan wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Dwustronny chodnik wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, chodniki
W magazynie
Dywan z wełny z krótkim włosiem Jadie
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany chodnik zewnętrzny Rune
Zewnętrzna, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Sahara Geometria kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Kremowy dywan 160x230 cm – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dwustronny dywan wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Alma kremowy koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Dywan Kari
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan do sypialni w jasnym kolorze Tacoma
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan z wełny Kadey
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Aaron
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wełny z krótkim włosiem Gwyneth
Tkana, wełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Dywan Kari
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Joy kremowy 60 cm x 100 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miękki dywan w jasnym kolorze Cloudy
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany chodnik z długim włosiem z wypukłą strukturą Wes
Chodniki, shaggy, tkana
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Prostokątny Dywan Z Poliestru Daroca Kremowa & 160 X 230 Cm - Sklum
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
Dwustronny dywan wewnętrzny/zewnętrzny Whitby
Zewnętrzna, do pokoju, gotowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
12-częściowy zestaw kremowych naczyń z kamionki Bonami Selection Malia
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie





