





Wymiary 50×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał MDF laminowana Metal Kolor Czarny / Dekor dąb Wymiary Szerokość: 40 cm Głębokość: 40 cm Wysokość: 50 cm Wysokość nóżek: 20 cm Waga: 10 kg Rozmiar opakowania: 44 x 42 x 11 cm; 10 kg Specyfikacja Szafka nocna z szufladą i otwartą półką Otwieranie za pomocą mechanizmu push-to-open Nowoczesne połączenie kolorów i dekorów w stylu industrialnym Dostarczane w paczce do montażu Stwórz w sypialni miejsce, gdzie będziesz czuć się naprawdę dobrze. Nawet mały mebel, taki jak szafka nocna, potrafi zmienić atmosferę pomieszczenia. Dzięki praktycznej szufladzie i półce będziesz mieć wszystko, co ważne, na wyciągnięcie ręki – od ulubionej książki po wieczorną herbatę. Kombinacja metalu i dekoru dębu dodaje przestrzeni nuty industrialnego designu, który wydaje się nowoczesny, a jednocześnie przytulny. Uzupełnij sypialnię o inne elementy w podobnym stylu i stwórz harmonijną przestrzeń, gdzie każdego wieczoru będziesz chętnie zasypiać.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 50 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Z szufladą | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nóżki | Z nóżkami |
| Dekor drewna | Dąb sonoma |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Miejsce do przechowywania | Z półkami i szufladami |
| System zamykania | Z szufladami |
| Ilość wtyczek | 1 |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
| Umieszczenie | Z nogami |

Nowoczesna, industrialna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Matowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
51×56 cm, matowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis

Industrialna
W magazynie
60×42 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
72×36 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
60×42 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynie
60×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Dębowa, matowa
W magazynieDostawa gratis
Z szufladą, drewniana
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Industrialna
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, retro
W magazynie
22×40 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro, dębowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
Z szufladą, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, rustykalna
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Z szufladą, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa

Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie