Polecamy
Łóżko SOFIA 90 x 200 cm, dąb artisan Stelaż: Bez stelaża, Materac: Materac Coco Maxi 20 cm
Wymiary 95×206 cm
Wybrany wariant:Łóżko SOFIA 90 x 200 cm, dąb artisan Stelaż: Bez stelaża, Materac: Materac Coco Maxi 20 cm
Historia cen
- 4.04.2026 - 890 zł
- 28.11.2025 - 890 zł
- 27.11.2025 - 979 zł
- 13.11.2025 - 890 zł
- 30.10.2025 - 824 zł
- 27.10.2025 - 896 zł
- 15.09.2025 - 822 zł
- 31.07.2025 - 787 zł
Opis produktu
Materiał Pierwszorzędna płyta wiórowa meblowa Kolor Dekor dąb artisan Wymiary Całkowita długość: 206 cm Wewnętrzna długość: 200 cm Całkowita szerokość: 95 cm Wewnętrzna szerokość: 90 cm Wysokość zagłówka: 80 cm Wysokość końca łóżka: 41 cm Wysokość stelaża od podłogi: 29,5 cm Grubość deski: 1,8 cm Nośność: 120 kg Specyfikacja Nowoczesny i ponadczasowy design W skład łóżka wchodzi pakiet akcesoriów do montażu Prosta montaż Dekoracje nie są w zestawie W cenie produktu zawsze jest uwzględnione łóżko, stelaż i materac w zależności od wybranej wersji Zawartość opakowania łóżka 1x przednie zagłówek na nogi 1x tylne zagłówek na głowę 2x boki Materiał łączący Instrukcja montażu 2-letnia gwarancja
Wymiary
| Szerokość: | 95 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 206 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj drewna | Dąb |
|---|---|
| Zestaw | Bez materaca |
| Stelaż | Bez stelaża |
| Materac | Materac Coco Maxi 20 cm |
| Rozmiar | 90 x 200 cm |
| Odpowiednie do | Pokój |
| Długość wewnętrzna | 200 cm |
| Szerokość wewnętrzna | 90 cm |
| Nośność łóżka | 120 kg na osobę |
| Długość zewnętrzna | 206 cm |
| Wysokość stelaża od podłogi | 29,5 cm |
| Szerokość zewnętrzna | 95 cm |
| Wysokość czoła u stóp | 41 cm |
| Wysokość czoła przy głowie | 80 cm |
| Cena | Do 500 zł |
| Lakier | Nie |
| Dekor drewna | Dąb artisan |
Najlepsze produkty od Przytulnemieszkanie.pl

Ścierki LINEA 45x60 cm, zestaw 3 szt. - różne warianty
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel bawełniana FIOLETOWY MOTYL ciemnoniebieska Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Stelaż listwowy elastyczny 90 x 200 cm
90×200 cm, regulowana
W magazynie
Koszulka dziecięca 2 szt. PSI PATROL różowa/jasnoróżowa - różne rozmiary Wielkość: 110 - 116
Bawełniana
W magazynie
Rozkładana sofa 2-miejscowa LAINE, zielona
75×155×105 cm, rozkładana, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Mikropluszowy koc MYSTIC GARDEN, ciemnozielony Rozmiar: 200 x 220 cm
200×220 cm
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniane prześcieradło niebieskie 140x240 cm
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Pojemnik pod łóżko 200 cm, dąb
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Narzuta na łóżko MYSTIC GARDEN ciemnozielona Rozmiar: 220 x 240 cm
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Stelaż listwowy rolowany 90 x 200 cm
90×200 cm
W magazynie
Ławka z przestrzenią do przechowywania TAURO 112x48 cm, szara
48×42×112 cm, industrialna, metalowa
W magazynie
Mikropluszowy koc HERBÁŘ, beżowy Rozmiar: 200 x 220 cm
200×220 cm, tkana, mikroplusz
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry HENRIETTA kolorowa Rozmiar pościeli: 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Z mikrofibry
W magazynie
Łóżko tapicerowane COMFINO VELVET z wysuwanym miejscem do spania 120x200 cm, szare
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 3 tygodnie
Całoroczna pikowana kołdra 140x200 cm z włókna pustego, różowa
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry CATMOSPHERE kolorowa Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Z mikrofibry
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Krepa pościel LOVEXA szara Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Całoroczna pikowana kołdra 140x200 cm z włókna pustego, niebieska
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
























