Produkty, które mogą Ci się spodobać
Beżowo-naturalne kolorze łóżeczko z regulowaną wysokością 70x140 cm Jil – Roba
Wymiary 82×70×140 cm
Historia cen
- 5.04.2026 - 1689 zł
- 19.03.2026 - 1689 zł
- 10.03.2026 - 1691 zł
- 6.03.2026 - 1580,15 zł
- 14.11.2025 - 1580 zł
- 7.11.2025 - 1673 zł
- 1.11.2025 - 1710 zł
- 28.10.2025 - 1859 zł
- 25.10.2025 - 1598,74 zł
- 20.10.2025 - 1859 zł
- 14.10.2025 - 1599 zł
- 7.10.2025 - 1859 zł
- 3.10.2025 - 1599 zł
- 1.10.2025 - 1859 zł
- 26.09.2025 - 1598 zł
- 21.09.2025 - 1673 zł
- 4.09.2025 - 1859 zł
- 14.08.2025 - 1580 zł
- 12.08.2025 - 1859 zł
Opis produktu
Łóżeczko Jil marki Roba to wszechstronny mebel, który łączy funkcjonalność ze stylowym wzornictwem. Zapewnia bezpieczne i wygodne miejsce do spania dla niemowląt i małych dzieci. Łóżeczko charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Panele przednie i nóżki mają grubość 25 mm, a zaokrąglone krawędzie ABS o grubości 2 mm zapewniają solidność i trwałość. Stelaż łóżeczka można regulować w 3 pozycjach wysokości, co jest łagodne dla pleców rodziców i dostosowuje się do rosnących potrzeb dziecka. Łóżeczko jest wyposażone w płaskie listwy i trzy wyjmowane szczebelki, które zapewniają dziecku bezpieczeństwo, a jednocześnie umożliwiają mu późniejsze samodzielne wychodzenie z łóżeczka. Łóżeczko można przekształcić w łóżko dla malucha za pomocą oddzielnie dostępnych barierek bocznych.
Wymiary
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj | Do łóżka rodziców, Klasyczne |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Regulowana wysokość | 3 poziomy |
| Nośność | 50 kg |
| Waga | 31 kg |
| Rozmiar | 70x140 |
| Długość | 76 cm |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Stelaż jest częścią zestawu | Tak |
| Kolekcja | Jil |
| Montaż wymagany | Tak |
| Jakość | Extra |
| Powłoka | Melamina |
| Materac jest częścią zestawu | Nie |
| Akcesoria | Na nóżkach/regulowana wysokość |
| Materiał konstrukcji | Sklejka/MDF/lite drewno bukowe |
| Materiał | Sklejka |
| Producent | Roba |
Polecamy

ZESTAW Łóżeczko tapczanik Kacper 120x60 z szufladą + gryzaki GRATIS
60×120 cm, materiałowa, do łazienki
W magazynie
Łóżeczko Senso 120/60 z szufladą
Drewniana, klasyczna
W magazynie
Łóżeczko Leo 120/60 z szufladą
Drewniana, klasyczna
W magazynie
Łóżeczko Jaś 120/60 z szufladą
Drewniana, materiałowa
W magazynie
Łóżeczko Cosmo białe 120/60 z szufladą
Drewniana, z przewijakiem, materiałowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
Szczotka do WC z wieszakiem na papier toaletowy Wenko Debar
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie


































































