



















Wymiary 24×24 cm, ⌀ 24 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Z formą do pieczenia marki Bonami Selection Twoje desery będą się wyróżniać nie tylko smakiem, ale także pomysłowym i dekoracyjnym kształtem. Nawet klasyczna babka zyska zupełnie nowy urok. Forma wykonana jest z litego aluminium , dzięki czemu posiada praktyczne właściwości: - jest trwała i lekka ; - materiał dobrze przewodzi ciepło, więc forma zapewnia równomierne i dokładne pieczenie z mniejszym ryzykiem przypalenia ; - warstwa PTFE sprawia, że powierzchnia jest nieprzywierająca ; - wytrzymuje temperaturę do 280°C .
| Szerokość: | 24 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Średnica: | 24 cm |
| Materiał | Metal, Teflon |
|---|---|
| Rodzaj | Forma do babki |
| Maksymalna temperatura | 280 °C |
| Powłoka nieprzywierająca | Teflon |
| Specyficzny materiał | Aluminium |
| Waga | 0.52 kg |
| Długość | 24 cm |
| Pojemność | 1.9 l |
| Odpowiednie do | Do babki |
| Jakość | Extra |
| Instrukcja | Odpowiednie do zmywarki |
| Kolor | Złoty |
| Material | Metal |
| Producent | Bonami Selection |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Piękna forma do pieczenia, sprawiła dużo radości! :)
Bardzo piękna forma!
Działa doskonale
Piękny design
Forma do babki jest bardzo ładna, jeszcze jednak nie była używana.

25×26 cm, metalowa, na babkę
W magazynie
23 cm, ⌀ 22 cm, metalowa, na ciasta
W magazynie
17×29 cm, silikonowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, na babkę
W magazynie39×27 cm, silikonowa
W magazynie
35×26 cm, okrągła, bożonarodzeniowa
W magazynie27×39 cm, silikonowa
W magazynie
Silikonowa
W magazynie
16×33 cm, porcelanowa, na chleb i bagietki
W magazynie
⌀ 25 cm, silikonowa, na babkę
W magazynie

Okrągła, metalowa, na tort
W magazynie
Okrągła
W magazynie
⌀ 12 cm, okrągła, metalowa
W magazynie
40×28 cm, metalowa
W magazynie
27×3 cm, silikonowa, na tort
W magazynie

Metalowa, na ciasta, rozkładana
W magazynie
24×24 cm, metalowa, na tort
W magazynie
Silikonowa
W magazynie




26×34 cm, bożonarodzeniowa, na słodycze
W magazynie
26×34 cm, bożonarodzeniowa, na słodycze
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Metalowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie

101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie