




Wymiary 45×160×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1376,15 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Brązowa szafka pod TV z litego drewna sosnowego 45x40 cm Mille – Støraa
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Kraj pochodzenia | BR |
| Nośność | 90 kg |
| System zamykania | Soft close (ciche zamykanie) |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Mille |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Klasyczny/rustykalny |
| Jakość | Basic |
| Właściwości | Z drzwiami/bez nóżek/z półką |
| Powłoka | Lakierowanie |
| Kolor drewna | Ciemne drewno |
| Dekor | Sosna |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Material | Lite drewno |
| Producent | Støraa |

Nowoczesna, szklana, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna


Nowoczesna, dębowa

Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, wisząca, dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, szklana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, szklana
W magazynie
Dębowa, industrialna, skandynawska
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Wisząca, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dębowa, industrialna, głębokość
W magazynie
Drewniana, wisząca, szklana
W magazynieDostawa gratis
Głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
44×167 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynie
Błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynie
Drewniana, wisząca, dębowa
Dostawa gratis
Dębowa, industrialna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie