

















Wymiary 70-90×263×102 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Do rodziny popularnych mebli tapicerowanych dołączyła kanapa z funkcją spania Torezio III Bis . Ten komfortowy model doskonale wpasuje się w wiele aranżacji. Jego wiele barwnych odsłon pozwoli na idealne kolorystyczne zgranie z wystrojem otoczenia. Dla jeszcze większego komfortu kanapa wolnostojąca Torezio III Bis wyposażona została w regulowane zagłówki. Takie rozwiązanie pozwoli na idealnie dopasowanie do potrzeb każdego użytkownika. Zaletą prezentowanej kanapy wolnostojącej jest także automat ułatwiający rozkładnie typu Delfin. Dzięki temu mechanizmowi przekształcisz wariant do siedzenia w wygodną powierzchnię do snu, nawet dla dwóch osób. Wymiary: szerokość: 263 cm, głębokość: 102 cm, wysokość: 70-90 cm, powierzchnia spania: 192 x 124 cm Wykonanie: konstrukcja siedziska: drewniana rama + sprężyna falista "typ A" + filc + owata + pianka T 2844 o grubości 10 cm, konstrukcja oparcia: drewniana rama + płyta wiórowa o grubości 15 mm + płyta pilśniowa + owata + pianka T 2844 o grubości 8 cm, kanapa jest rozkładana, automat ułatwiający rozkładanie typu Delfin, posiada funkcję spania, brak pojemnika na pościel, regulowane zagłówki, nóżki: metalowe chromowane (wysokość 9 cm) + tworzywo sztuczne, tapicerowane oparcie przymocowane na stałe, funkcja spania jest tapicerowana tym samym materiałem co reszta mebla, kanapa jest wolnostojąca (tył obity tkaniną) Gwarancja: 24 miesiące Informacje: Dostawa nie obejmuje wniesienia. Kierowca dostarczy Twoje zamówienie do pierwszych drzwi. Parametry produktu takie jak wymiary lub kolorystyka nie podlegają zmianom. Towary dostępne wyłącznie w konfiguracjach prezentowanych w ofercie.
| Szerokość: | 263 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 102 cm |
| Wysokość: | 70-90 cm |
| Funkcje | Rozkładane, Regulowane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Kolor | Zielona |
| Typ mebla | Kanapy |
| Kolorystyka | Zielony, biały, brązowy, czarny, kremowy, niebieski, szary, pomarańczowy, żółty, Zielony, biały, brązowy, czarny, kremowy, niebieski, szary, pomarańczowy, żółty, Zielony, biały, brązowy, czarny, kremowy, niebieski, szary, pomarańczowy, żółty, Zielony, biały, brązowy, czarny, kremowy, niebieski, szary, pomarańczowy, żółty, Zielony, biały, brązowy, czarny, kremowy, niebieski, szary, pomarańczowy, żółty, Zielony, biały, brązowy, czarny, kremowy, niebieski, szary, pomarańczowy, żółty, Zielony, biały, brązowy, czarny, kremowy, niebieski, szary, pomarańczowy, żółty, Zielony, biały, brązowy, czarny, kremowy, niebieski, szary, pomarańczowy, żółty, Zielony, biały, brązowy, czarny, kremowy, niebieski, szary, pomarańczowy, żółty |
| Długość powierzchni spania | 192 |
| Szerokość powierzchni spania | 124 |
| Nóżki | Wysokie |
| Ilość miejsc | 3 |
| Sposób rozkładania | Delfin |
| Boki | Szerokie |
| Ocena | 5 |
| Wypełnienie siedziska | Sprężyny faliste, pianka, Sprężyny faliste, pianka |
| Wypełnienie oparcia | Pianka |
| Producent | MIRJAN24 |

70-90×263×102 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, głębokość, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, trzyosobowa, wysoka
W magazynie
70-90×198×102 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, wysoka
W magazynie
79×22×91 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, wysoka
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
Dostawa gratis
Trzyosobowa, skandynawska, rustykalna
Dostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skórzana, rustykalna
Dostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynie
89×198×90 cm, rozkładana, dwuosobowa
Dostawa gratis
92×180×90 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
84×102×109 cm, rozkładana, nowoczesna
Do wysłania za 2 tygodnie
Dwuosobowa, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynie
Trzyosobowa, skórzana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, skandynawska, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, drewniana, z poduszkami
Dostawa gratis
Rozkładana, materiałowa, wysoka
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
76×136×72 cm, dwuosobowa, na nóżkach
Dostawa gratis
94×215×90 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, z poduszkami
W magazynie
70×137×75 cm, dwuosobowa, na nóżkach
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, do codziennego użytku
W magazynie

Drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, szafa
W magazynieDostawa gratis
76×24×24 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis

Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Lustro, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
12-60×60-64×2-34 cm, nowoczesna, ławki
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, lustro, wieszak
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, wieszak, szafka na buty
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, lustro
W magazynieDostawa gratis