Polecamy
Ciemnozielone bawełniane ręczniki frotte zestaw 6 szt. Anti-Bacterial – Catherine Lansfield
Wymiary 70×127 cm
152,14 zł
Historia cen
- 20.05.2026 - 152,14 zł
- 19.04.2026 - 152,14 zł
- 20.02.2026 - 148,75 zł
- 16.02.2026 - 175 zł
- 10.01.2026 - 157,5 zł
- 5.12.2025 - 148,75 zł
- 29.11.2025 - 140 zł
- 11.11.2025 - 148,75 zł
- 7.11.2025 - 154 zł
- 1.11.2025 - 157,5 zł
- 28.10.2025 - 175 zł
- 25.10.2025 - 150,5 zł
- 20.10.2025 - 175 zł
- 14.10.2025 - 151 zł
- 9.10.2025 - 175 zł
- 3.10.2025 - 151 zł
- 1.10.2025 - 175 zł
- 26.09.2025 - 149 zł
- 16.09.2025 - 148,75 zł
- 16.09.2025 - 175 zł
- 12.09.2025 - 151 zł
- 29.08.2025 - 175 zł
- 24.08.2025 - 151 zł
- 21.08.2025 - 175 zł
- 19.08.2025 - 184 zł
- 15.08.2025 - 158 zł
- 14.08.2025 - 184 zł
Opis produktu
Ciemnozielone bawełniane ręczniki frotte zestaw 6 szt. Anti-Bacterial – Catherine Lansfield
Wymiary
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 127 cm |
Specyfikacje
| Materiał | Frote, Bawełna |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Zielona |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Liczba sztuk | 6 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Rozmiar | 2x średni ręcznik (50x80)/2x mały ręcznik (30x30)/2x ręcznik kąpielowy (70x127) |
| Rodzaj | Frotte |
| Waga | 1.3 kg |
| Długość | 127 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Anti-Bacterial Cotton |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 500 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Średnia |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Producent | Catherine Lansfield |
Najlepsze produkty od Bonami

136,85 zł150,44 zł
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
122,96 zł135,14 zł
Pojemniki na żywność 12 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
126,33 zł
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
151,35 zł
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
132,64 zł
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
343,14 zł
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
93,59 zł102,84 zł
Beżowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
435,59 zł
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
572 zł
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
178,35 zł
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
450,73 zł
Stolik z drewna mangowca House Nordic Jammu
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
340,6 zł524 zł
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
270,01 zł
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
337,63 zł
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
225,67 zł
Piętrowa półka ze stali nierdzewnej Wenko Premium
27×24×13 cm, prosta, industrialna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
628 zł
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
110,07 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
197,39 zł209,99 zł






