
Czarno-beżowa pościel dwuosobowa 230x220 cm Enchanted Witchcraft – Catherine Lansfield
230×220 cm, klasyczna
128,34 zł

Czarno-beżowa pościel dwuosobowa 200x200 cm Enchanted Witchcraft – Catherine Lansfield
113,04 zł

Czarno-beżowa pościel jednoosobowa 135x200 cm Enchanted Witchcraft – Catherine Lansfield
135×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
84,14 zł
Wybrany wariant:Czarno-beżowa pościel dwuosobowa 200x200 cm Enchanted Witchcraft – Catherine Lansfield
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 113,04 zł
Historia cen
- 25.04.2026 - 113,04 zł
- 17.04.2026 - 113,04 zł
- 19.03.2026 - 110,49 zł
- 12.03.2026 - 129,99 zł
- 10.03.2026 - 116,99 zł
- 5.03.2026 - 110,49 zł
- 5.03.2026 - 110,5 zł
- 3.03.2026 - 130 zł
- 24.02.2026 - 129,99 zł
- 20.02.2026 - 110,49 zł
- 16.02.2026 - 129,99 zł
- 14.02.2026 - 110,49 zł
- 27.01.2026 - 129,99 zł
- 23.01.2026 - 110,49 zł
- 20.01.2026 - 129,99 zł
- 16.01.2026 - 113,09 zł
- 10.01.2026 - 116,99 zł
- 5.12.2025 - 110,49 zł
- 28.11.2025 - 103,99 zł
- 21.11.2025 - 110,49 zł
- 7.11.2025 - 114,39 zł
- 1.11.2025 - 116,99 zł
- 30.10.2025 - 129,99 zł
- 7.10.2025 - 123 zł
- 26.09.2025 - 106 zł
- 23.09.2025 - 123 zł
- 16.09.2025 - 104,55 zł
- 16.09.2025 - 123 zł
- 12.09.2025 - 106 zł
- 29.08.2025 - 123 zł
- 24.08.2025 - 106 zł
- 21.08.2025 - 123 zł
- 19.08.2025 - 129 zł
- 15.08.2025 - 111 zł
- 14.08.2025 - 129 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Czarno-beżowa pościel dwuosobowa 200x200 cm Enchanted Witchcraft – Catherine Lansfield
Specyfikacje
| Właściwości | Dwustronna |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 2 |
| Waga | 1.3 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 200x200 |
| Rozmiar poduszki | 50x75 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Enchanted Witchcraft |
| Zapięcie pościeli | Na guziki |
| Zapięcie poduszki | Na zakładkę |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C |
| Specyfikacja materiału | 48% Bawełna/52% Polyester |
| Kolor | Czarny/beżowy |
| Producent | Catherine Lansfield |
Recenzje
Opinie użytkowników
Nie kupujcie pościeli wykonanej z plastiku. Skusiłam się pięknym wzorem, ale niestety pościel z tego materiału bardzo drapie i podrażnia skórę. Pieniądze wyrzucone w błoto.
Niestety na zdjęciu jedna strona miała inny kolor, dlatego ją wybrałem, ale ostatecznie była jednokolorowa, jednak poza tym wszystko było w porządku.
Podobne produkty

Chodnik Universal Sprinty Spring, 52x200 cm
W magazynie
Różowa flanelowa pościel dwuosobowa 200x200 cm Stripe – Catherine Lansfield
W magazynie
Pościel jednoosobowa 3-częściowa 140x200 cm Summer Meadow – My House

Szara rozkładana sofa z materiału bouclé 247 cm Quinoa – Bonami Selection
Najlepsze produkty od Bonami

Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Zielono-szary dywan Flair Rugs Cosmos, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Beżowy puf z materiału bouclé Ejby – House Nordic
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
Ciemnoszary dywan dziecięcy 120x170 cm Gameplan – Hanse Home
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie




