

Wymiary 90×190 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 51,84 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zielone prześcieradło dziecięce jednoosobowe z gumką 90x190 cm Farmyard Animals – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Odpowiednia wysokość materaca | 25 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Właściwości prześcieradła | Z gumką |
| Rozmiar prześcieradła | 90x190 |
| Długość | 190 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Farmyard Animals |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 48% Bawełna/52% Polyester |
| Kolor | Zielony/kolorowy |
| Producent | Catherine Lansfield |

90×200 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
90×200 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
180×200 cm, klasyczna
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm, bawełniana
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
90×200 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
Napinająca, bawełniana
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
60×120 cm
W magazynie

70×140 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Metalowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis

44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie