





Wymiary 168×183 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 207,39 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Różowo-fioletowa zasłona dziecięca 2 szt. 168x183 cm Ombre Rainbow Clouds – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 168 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 183 cm |
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Metraż | Sztukowe |
| Maksymalna średnica karnisza | 5 cm |
| System do zawieszania | Drążek |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Waga | 1.3 kg |
| Długość | 183 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Ombre Rainbow Clouds |
| Wzór | Abstrakcyjny |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać chemicznie |
| Rodzaj mocowania | Koła |
| Specyfikacja materiału | 48% Bawełna/52% Polyester |
| Kolor | Fioletowy/różowy |
| Producent | Catherine Lansfield |





Poliestrowa, sztukowa
W magazynie

140×260 cm

Poliestrowa, sztukowa
W magazynie
Poliestrowa, sztukowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Dla dziewczynek, poliestrowa
W magazynie

Dla dziewczynek, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Kwadratowa

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie


24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach

46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis