







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 327 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Musztardowy Metal (nogi): Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Wysokość: 84 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedzenia: 44 cm Głębokość siedziska: 41 cm Szerokość siedziska: 46 cm Waga: około 3,3 kg Specyfikacja Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Stabilna metalowa konstrukcja Bezpieczne antypoślizgowe adaptery Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją Dostarczane w częściach do montażu Krzesło przeznaczone wyłącznie do użytku domowego Opakowanie tego zestawu zawiera 4 sztuki musztardowych krzeseł jadalnianych OSAKA z czarnymi nogami Minimalizm, który zachwyca Styl skandynawski zdobył serca wielu miłośników designu dzięki swojej prostocie, funkcjonalności i ponadczasowemu wyglądowi. Takie właśnie jest to krzesło – czyste linie i intensywny kolor łatwo wpasują się w każde wnętrze. Bez względu na to, czy umieścisz je przy stole jadalnianym, w biurze, czy w pokoju gościnnym, będzie prezentować się lekko, elegancko i nowocześnie. Skandynawski design kładzie również nacisk nie tylko na estetykę, ale także na wygodę – i właśnie to krzesło idealnie spełnia.
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Zestawy | 4 sztuki |
| Materiał | Metal |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, prowansalska
W magazynie
85×52×42 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, retro, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skórzana
W magazynie

87×44×50 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
Dostawa gratis

Tapicerowana, industrialna, materiałowa
W magazynie
Metalowa, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
87×46×55 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie

Nowoczesna, metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
22×62×80 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna

Nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, skandynawska
Dostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie

30×30×30 cm, z wieczkiem
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
180×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
54 cm, ⌀ 40 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie