







Wymiary 84×46×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Polipropylen: Zielony Metal: Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 46 cm Wysokość: 84 cm Głębokość: 51 cm Wysokość siedziska: 44 cm Głębokość siedziska: 41 cm Szerokość siedziska: 46 cm Waga: ok. 3,3 kg Specyfikacja Ergonomicznie ukształtowane siedzisko Stabilna metalowa konstrukcja Bezpieczne antypoślizgowe adaptery Lekkie siedzisko z łatwą konserwacją Dostarczane w częściach Krzesło przeznaczone tylko do użytku domowego Paczka tego zestawu zawiera 4 sztuki zielonych krzeseł do jadalni OSAKA Minimalizm, który zachwyca Styl skandynawski podbił serca wielu miłośników designu dzięki swojej prostocie, funkcjonalności i ponadczasowemu wyglądowi. Właśnie takie jest to krzesło – czyste linie i wyraziste kolory łatwo wpasują się do każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy postawisz je przy stole jadalnianym, w biurze czy w pokoju gościnnym, będzie wyglądało lekko, elegancko i nowocześnie. Styl skandynawski kładzie także nacisk nie tylko na estetykę, ale również na wygodę – a to krzesło spełnia te wymagania doskonale.
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Zestawy | 4 sztuki |
| Materiał | Plastik, Metal |
| Kolor | Zielona |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Bez pikowania |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |

Nowoczesna, metalowa, skandynawska
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
87-92×53×60-65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
81×49×52 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Metalowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa, retro
Dostawa gratis
81×49×52 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
93×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

84×46×51 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Tapicerowana
W magazynie

76×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Industrialna, materiałowa
Dostawa gratis
81×53×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, industrialna


76×49×54 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
53×59×59 cm, z podłokietnikami, 2 sztuki
W magazynieDostawa gratis
88×44×40 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Industrialna, materiałowa

87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
81×49×52 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
88×44×40 cm, drewniana, składana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie