Polecamy
Zielona zasłona z materiału bouclé 140x260 cm Winona – douceur d'intérieur
Wymiary 140×260 cm
Historia cen
- 29.05.2026 - 95,19 zł
- 19.04.2026 - 95,19 zł
- 20.02.2026 - 92,65 zł
- 16.02.2026 - 109 zł
- 14.02.2026 - 92,65 zł
- 27.01.2026 - 109 zł
- 23.01.2026 - 92,65 zł
- 20.01.2026 - 109 zł
- 16.01.2026 - 94,83 zł
- 5.12.2025 - 92,65 zł
- 28.11.2025 - 87,2 zł
- 14.11.2025 - 92,65 zł
- 7.11.2025 - 98,1 zł
- 28.10.2025 - 109 zł
- 25.10.2025 - 93,74 zł
- 20.10.2025 - 109 zł
- 14.10.2025 - 94 zł
- 16.09.2025 - 109 zł
- 12.09.2025 - 94 zł
- 29.08.2025 - 109 zł
- 27.08.2025 - 94 zł
Opis produktu
Zielona zasłona z materiału bouclé 140x260 cm Winona – douceur d'intérieur
Wymiary
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 260 cm |
Specyfikacje
| Kolor | Zielona |
|---|---|
| System do zawieszania | Drążek |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Materiał bouclé |
| Waga | 0.942 kg |
| Długość | 260 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Winona |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 230 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać ręcznie/nie można suszyć w suszarce |
| Rodzaj mocowania | Koła |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Producent | Douceur d'intérieur |
Najlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wełniany dywan tkany ręcznie w jasnym naturalnym kolorze 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Jasnoniebieska stołowa deska do prasowania Joseph Joseph Pocket
Stołowa, średnica
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
Zabawowa, sztukowa, prostokąt

Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zielony kartonowy organizer na dokumenty Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Średnica
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała pościel dwuosobowa z kory 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Fartuch kuchenny Cooksmart ® Denim
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie




































