






Wymiary 40 cm, ⌀ 40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Okrągły stolik z litego drewna dębowego ø 40 cm Jena – House Nordic
| Wysokość: | 40 cm |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Materiał blatu | Drewno |
| Styl | Skandynawski |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Kształt | Okrągły |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 2.8 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Certyfikaty i normy | FSC 100% |
| Kolekcja | Jena |
| Montaż wymagany | Częściowo |
| Design | Skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Lite drewno dębowe |
| Kolor drewna | Jasne drewno |
| Dekor | Dąb |
| Specyficzny materiał blatu | Lite drewno dębowe |
| Kolor | Naturalny |
| Producent | House Nordic |

63×30×40 cm, rustykalna, sosnowa
W magazynie
50×30×30 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Kwadratowa, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Prostokątna, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
45×52 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie

Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Owalna
W magazynie
Okrągła, szklana, skandynawska
W magazynie
60×60×20 cm, laminatowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
Kwadratowa, rustykalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
57×55×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Owalna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
57×60×22 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, retro
W magazynie
Nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
47×52 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Marmurowa, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, marmurowa, prostokątna
W magazynie
66 cm, ⌀ 50 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
51×45×17 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
42-47×35×35 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
50×45×45 cm, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie