





Wymiary 38×100×50 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 776,9 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Beżowa ławka z materiału bouclé Blossomville – House Nordic
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Styl | Skandynawski |
|---|---|
| Nóżki | Bez nóżek |
| Kolor | Beżowa |
| Twardość siedziska | Średnio twarde |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość nóg | 0.5 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 7.8 kg |
| Rodzaj | Tapicerowana/bez oparcia |
| Zdejmowany pokrowiec | Nie |
| Pielęgnacja | Czyścić suchą szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Blossomville |
| Montaż wymagany | Nie |
| Design | Skandynawski/nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Materiał nóg | Plastik |
| Materiał konstrukcji | Lite drewno sosnowe |
| Materiał | Tapicerowany |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 30000 martindale |
| Materiał obicia | Bouclé |
| Material | Tapicerowany |
| Producent | House Nordic |

Pufy, skandynawska, materiałowa
W magazynie

Pufy
W magazynie
Nowoczesna, z przestrzenią do przechowywania, tapicerowana
W magazynie


Pufy, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, bez nóżek
W magazynie
Pufy
W magazynie

Tapicerowana
W magazynie
Materiałowa, tapicerowana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Pufy, skandynawska, materiałowa
W magazynie
43×80×80 cm, skandynawska, industrialna
Do wysłania za 3 tygodnie

Pufy
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Pufy
W magazynie
42×37×37 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
66×47×47 cm, pufy, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
47×37×37 cm, pufy, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


Pufy, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
Pufy
W magazynie
Pufy
W magazynie

42×37×37 cm, pufy, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie