

Wymiary 73×299×165 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Duża narożna kanapa lewostronna z funkcją spania express 5-osobowa, powierzchnia spania 140 cm w tkaninie beżowej melanż. Dodatkowe poduszki w zestawie. Wyprodukowano w Europie. Produkt ekologiczny. Komfort i prostota rozkładania express. Wymiary: S299 x G165 x W73 cm POGNI
| Szerokość: | 299 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 165 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Lewy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Regulowana
W magazynie
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis