


Wymiary 76×40×105 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1840 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Konsola 40x105 cm Westerleigh – CosmoLiving by Cosmopolitan
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 105 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | MY |
| Wysokość nóg | 52 cm |
| Nośność | 23 kg |
| Waga | 24 kg |
| Długość | 105 cm |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Westerleigh |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Glamour/klasyczny/romantyczny |
| Jakość | Basic |
| Właściwości | Z szufladami |
| Kolor nóg | Złoty |
| Materiał nóg | Lite drewno kauczukowe |
| Powłoka | Barwienie |
| Dekor | Mat |
| Specyficzny materiał blatu | MDF |
| Materiał blatu | MDF |
| Producent | CosmoLiving by Cosmopolitan |

90×90×35 cm, nowoczesna, z drewna tekowego
Dostawa gratis


77×90×40-196 cm, nowoczesna, dębowa

77×90×40 cm, nowoczesna, matowa

77×90×40 cm, nowoczesna, laminatowa



77×90×40 cm, nowoczesna, laminatowa


77×90×40 cm, nowoczesna, laminatowa

77×90×40-196 cm, nowoczesna, laminatowa




77×90×40 cm, nowoczesna, laminatowa


77×90×40 cm, nowoczesna, laminatowa

13×37×117 cm
W magazynieDostawa gratis

18×42×120 cm
W magazynieDostawa gratis


77×90×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego



77×90×40 cm, nowoczesna, laminatowa






Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie