Produkty, które mogą Ci się spodobać
Szare bawełniane prześcieradło dziecięce jednoosobowe z gumką 90x200 cm Minecraft "We got this" – Jerry Fabrics
Wymiary 90×200 cm
Historia cen
- 5.04.2026 - 58,65 zł
- 7.03.2026 - 58,65 zł
- 14.10.2025 - 59 zł
- 7.10.2025 - 69 zł
- 3.10.2025 - 59 zł
- 1.10.2025 - 69 zł
- 30.09.2025 - 55 zł
- 26.09.2025 - 59 zł
- 16.09.2025 - 69 zł
- 12.09.2025 - 59 zł
- 11.09.2025 - 69 zł
Opis produktu
Szare bawełniane prześcieradło dziecięce jednoosobowe z gumką 90x200 cm Minecraft "We got this" – Jerry Fabrics
Wymiary
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Kraj pochodzenia | PK |
|---|---|
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Odpowiednia wysokość materaca | 25 cm |
| Waga | 0.6 kg |
| Właściwości prześcieradła | Z gumką |
| Rozmiar prześcieradła | 90x200 |
| Długość | 200 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Minecraft |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 110 g/m² |
| Pielęgnacja | Można suszyć w suszarce/prać w temp. 40°C/nie używać chemicznych środków wybielających |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Producent | Jerry Fabrics |
Polecamy

4Home Dziecięca pościel bawełniana Unicorn, 160 x 200 cm, 70 x 80 cm
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
4Home Dziecięca pościel bawełniana Unicorns, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel bawełniana FIOLETOWY MOTYL ciemnoniebieska Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
4Home Bawełniana pościel dziecięca do łóżeczka Little dino, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
4Home Dziecięca pościel bawełniana Arctic Friends, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry HENRIETTA kolorowa Rozmiar pościeli: 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm
Z mikrofibry
W magazynie
4Home Dziecięca pościel bawełniana Dino world, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
4Home Pościel bawełniana Forest Friends, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
4Home Dziecięca pościel bawełniana Rainbow, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Poszewki na poduszki zestaw 2 szt. 43x43 cm – Mila Home
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Jasnoszara plastikowa skrzynia ogrodowa Woodys – Toomax
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
Forma do pieczenia z litego aluminium w kolorze złota Bonami Selection Volcania
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Stojak na akcesoria do mycia naczyń z żywicy polimerowej Resa – Wenko
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biało-niebieska narzuta pikowana 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Biało-niebieska pościel jednoosobowa 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana rękawice kuchenne zestaw 2 szt. Hen House – Cooksmart ®
Zestawy, bawełniana
W magazynie
Beżowy organizer do szuflady z przegródkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5x11 cm
11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Kamionkowy zestaw talerzy 24 szt. Royal – Bonami Selection
W magazynieDostawa gratis
Szklana płyta ochronna na ścianę przy kuchence Wenko Café, 60x50 cm
Do kuchni, szklana, jednokolorowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
























































