Polecamy
Kombinowana szafa biurowa ARRISTO LUX, 800 x 400 x 1836 mm, orzech
Wymiary 184×80×40 cm
Historia cen
- 3.04.2026 - 1075,02 zł
- 10.01.2026 - 1075,02 zł
- 5.12.2025 - 1209,09 zł
- 10.10.2025 - 1076,25 zł
- 17.09.2025 - 1111,92 zł
Opis produktu
· górny blat i półki wykonane z laminowanej płyty wiórowej grubości 25 mm, korpus wykonany z laminowanej płyty wiórowe grubości 16 mm · wszystkie krawędzie zabezpieczone tworzywem ABS · metalowe uchwyty z polerowanego aluminium, szafy z drzwiami są zamykane na zamek (w komplecie 2 klucze) · estetyczna tylna ściana pozwala na umieszczenie pośrodku pomieszczenia · nośność półki przy równomiernym obciążeniu: 30 kg · odległość między półkami: 32 cm · elegancki blat o grubości 36 mm · szafa dostarczana w stanie rozłożonym
Wymiary
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 184 cm |
Specyfikacje
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Wzór | Orzech |
| Wysokość (mm) | 1836 |
| Szerokość (mm) | 800 |
| Głębokość (mm) | 400 |
| Liczba półek | 4 |
| Wymiary szer. x gł. x wys. (mm) | 800 x 400 x 1836 |
| Typ drzwi | Skrzydłowe |
| Zamykany na klucz | Tak |
| Linia mebli | ARRISTO LUX |
Najlepsze produkty od B2B Partner

Krzesło konferencyjne LOW 1+1 GRATIS, czarny
Składane krzesła, siatka, staplowalna
W magazynieDostawa gratis
Mobilny wieszak metalowy, czarny/chrom
Metalowa, wieszaki na wieszaki
W magazynieDostawa gratis
Zestaw mebli biurowych MIRELLI, typ A, szafka, czereśnia
Wiśniowa
W magazynieDostawa gratis
Biała tablica do pisania ścienna 1+1 GRATIS, magnetyczna, 1200x900 mm
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Akustyczny parawan, ścianka działowa 160 x 60 cm, 3 sztuki w opakowaniu, 100% poliester, połączenia na zamek błyskawiczny, szary
Metalowa, trzyczęściowa
W magazynieDostawa gratis
Krzesło konferencyjne skórzane MISTA
Składane krzesła, skórzana, staplowalna
W magazynieDostawa gratis
Regulowana plastikowa bariera dla zwierząt domowych
Ogrodzenia dla psów
W magazynieDostawa gratis
Szafka na klucze 1+1 GRATIS, zamek mechaniczny, na 48 kluczy
Z haczykami, szafka na klucze, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Biała tablica do pisania na ścianę, magnetyczna, 900 x 600 mm
Magnetyczna, na ścianę
W magazynieDostawa gratis
Szafka warsztatowa na narzędzia z pulpitem KOVOS, 3 półki, perforowane drzwi, 500 x 500 x 1300 mm
W magazynieDostawa gratis
Składane schodki stalowe, 475 mm, 2 stopnie
Składana
W magazynieDostawa gratis
Składane schodki stalowe, 700 mm, 3 stopnie
Składana
W magazynieDostawa gratis
Krzesło biurowe WOLF 1+1 GRATIS, czarny
Plastikowa, siatka
W magazynieDostawa gratis
Sejf meblowy elektroniczny COVERCHEST 1
Meblowa, na broń, kluczowa
W magazynieDostawa gratis
Szafka ubraniowa S3 dwudrzwiowa 1+1 GRATIS, demontaż, zamek cylindryczny, szara/szara
W magazynieDostawa gratis
Plastikowy kosz na butelki
Plastikowy, okrągła, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
System przechowywania z 5 drucianymi koszami, 450 x 500 x 1040 mm, czarny
Matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Meblowy sejf elektroniczny 1+1 GRATIS, 30 L
Meblowa, kod
W magazynieDostawa gratis

































