
Niebieskie zasłony zestaw 2 szt. 117x137 cm Logan Stripe – Catherine Lansfield
117×137 cm, sztukowa
95,19 zł

Niebieskie zasłony zestaw 2 szt. 229x229 cm Logan Stripe – Catherine Lansfield
229×229 cm, sztukowa
224,39 zł

Niebieskie zasłony zestaw 2 szt. 117x229 cm Logan Stripe – Catherine Lansfield
117×229 cm, sztukowa
132,59 zł
Niebieskie zasłony zestaw 2 szt. 117x137 cm Logan Stripe – Catherine Lansfield
Wymiary 117×137 cm
95,19 zł
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 95,19 zł
DostępnośćW magazynie
Dostawa od 11 zł
Produkt można zwrócić w ciągu 365 dni
Historia cen
- 28.04.2026 - 95,19 zł
- 24.04.2026 - 95,19 zł
- 16.01.2026 - 87,2 zł
- 21.11.2025 - 88,02 zł
- 11.11.2025 - 92,65 zł
- 7.11.2025 - 95,92 zł
- 1.11.2025 - 98,1 zł
- 28.10.2025 - 109 zł
- 25.10.2025 - 93,74 zł
- 20.10.2025 - 109 zł
- 14.10.2025 - 94 zł
- 7.10.2025 - 109 zł
- 3.10.2025 - 94 zł
- 1.10.2025 - 109 zł
- 26.09.2025 - 93 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Niebieskie zasłony zestaw 2 szt. 117x137 cm Logan Stripe – Catherine Lansfield
Wymiary
| Szerokość: | 117 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 137 cm |
Specyfikacje
| Metraż | Sztukowe |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Maksymalna średnica karnisza | 5 cm |
| System do zawieszania | Drążek |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Skład i rodzaj materiału | Polibawełna |
| Waga | 1.35 kg |
| Długość | 137 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Logan Stripe |
| Wzór | Paski |
| Design | Boho/skandynawski |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Prać chemicznie |
| Rodzaj mocowania | Koła |
| Specyfikacja materiału | 42% bawełna/58% poliester |
| Producent | Catherine Lansfield |
Podobne produkty

37,71 zł41,9 zł
Zazdrostka prosta na metry
Metr
W magazynie
160,13 zł
Zasłona na haczykach flex podwójnych
W magazynie
37,71 zł41,9 zł
Zazdrostka prosta na metry
Metr
W magazynie
257,27 zł
Zasłona na haczykach flex podwójnych
W magazynie
28,79 zł
ZASŁONA TERMICZNA, ochrona przed promieniami słonecznymi
Nowoczesna
W magazynie
145,27 zł
Zasłona na drzwi z drewnianych koralików, 90 x 200 cm
Nowoczesna
W magazynie
37,71 zł41,9 zł
Zazdrostka prosta na metry
Metr
W magazynie
86,93 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
163,3 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
257,27 zł
Zasłona na haczykach flex podwójnych
W magazynie
143,14 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
109 zł
Oliwkowa zasłona z grubego weluru Werona
W magazynie
107,91 zł119,9 zł
Lambrekin łuk
Zaciemniająca
W magazynie
128,93 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
163,3 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
128,93 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
143,14 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
395,2 zł
Zasłona na taśmie wave
W magazynie
107,91 zł119,9 zł
Lambrekin łuk
Zaciemniająca
W magazynie
160,13 zł
Zasłona na haczykach flex podwójnych
W magazynie
128,93 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
65 zł
Zasłona BASIC na taśmie marszczącej 140x280 cm granatowy 1 szt.
Sztukowa, poliestrowa
W magazynie
128,93 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
143,14 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
114,93 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
163,3 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
109 zł
Gruba zasłona z weluru w kolorze terakota Werona
W magazynie
199,49 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
143,14 zł
Zasłona na taśmie marszczącej 1 szt.
W magazynie
37,71 zł41,9 zł
Zazdrostka prosta na metry
Metr
W magazynie
257,27 zł
Zasłona na haczykach flex podwójnych
W magazynie
395,2 zł
Zasłona na taśmie wave
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

100,29 zł117,99 zł
Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

115,59 zł
Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
232,31 zł
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
96,89 zł
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
785,4 zł899 zł
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
264,34 zł
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
60,34 zł70,99 zł
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
572,9 zł674 zł
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
67,99 zł79,99 zł
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
72,16 zł77,59 zł
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
253,29 zł297,99 zł
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
230,34 zł
Sztućce ze stali nierdzewnej w kolorze srebra 16 szt. Modern retro – Premier Housewares
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
166,6 zł196 zł
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
93,49 zł109,99 zł
Lampa naftowa – Orion
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
96,51 zł103,77 zł
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
103,69 zł121,99 zł
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
65,44 zł
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
103,69 zł
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie


