




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 50,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Żółto-kremowy porcelanowy kubek 350 ml Surprise Highland Cow – Sass & Belle
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Wielkość | Średnia pojemność (250-400 ml) |
| Kolor | Żółta |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Waga | 0.415 kg |
| Długość | 13.5 cm |
| Pojemność | 0.35 l |
| Jakość | Basic |
| Instrukcja | Nieodpowiednie do zmywarki/nieodpowiednie do mikrofalówki |
| Material | Porcelana |
| Producent | Sass & Belle |

Nowoczesna, zestawy, na kawę
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, na kawę
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Porcelanowa
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie